O nás

 
O nás - MB-SVING s.r.o.

Naše historie a růst:
MB-SVING s.r.o. založili v roce 1990 Ing. Jiřím Svobodoa a Ing. Zdeněk Krchov. Společnost se rychle rozrostla a nyní působí ve čtyřech hlavních oblastech: gastro vybavení, chemické produkty, odvodňovací systémy a úklidová technika.

Klíčové milníky:
1990: Založení SVING s.r.o.
1999: Sloučení do MB-SVING s.r.o.

Naše divize:
GASTRO: Jsme významným českým prodejcem gastronomického vybavení, provozujeme osm marketů
v Čechách a jeden na Slovensku. Disponujeme moderním e-shopem, kde nabízíme široký sortiment pro hotely, restaurace a cateringové firmy.

CHEMO: Jsme předním distributorem keramických barev a surovin pro výrobce barev a laků. Nabízíme kompletní sortiment dekoračních barev, glazur a pigmentů s prodejními jednotkami v Čechách a na Slovensku.

STAVO: Specializujeme se na odvodňovací systémy, včetně kanalizační litiny, plastových odtokových rour a městského mobiliáře. Poskytujeme komplexní řešení pro kanalizační a odvodňovací systémy.

ÚKLIDOVÁ TECHNIKA: Zajišťujeme prodej a servis úklidových strojů značky EUREKA, včetně úklidových vozíků, čisticí chemie a hygienických výrobků. Prodej probíhá přes kamenné prodejny i e-shop.

Finanční zdraví a hodnocení:
MB-SVING vykazuje stabilní finanční výsledky s obratem blížícím se 1 miliardě Kč. Jsme pozitivně hodnoceni bankami jako Komerční banka a Česká spořitelna, a také ratingovou firmou Dan and Bradstreet s hodnocením 1A1.

Naše hodnoty:
Zakládáme si na rodinné atmosféře a dlouhodobé spolupráci s loajálními zaměstnanci. Klade se důraz na kvalitní zákaznický servis, rozšiřování sortimentu a udržování rozumných cen.

Podpora sportu:
Podporujeme sport, zejména veslování a mládežnický fotbal. Mezi naše podporované kluby patří veslařský klub VK Slavia Praha a fotbalový klub SK Vyžlovka.

Naše budoucnost:
Zaměřujeme se na rozvoj internetového prodeje, posílení exportních aktivit a neustálé zlepšování zákaznického servisu. Přítomnost nové generace rodiny zakladatelů zajišťuje perspektivní budoucnost firmy.

Kontaktní informace:
MB-SVING s.r.o., V mokřinách 283/8, Hodkovičky, 147 00 Praha 4

Závěr:
MB-SVING s.r.o. je dynamická firma s bohatou historií, širokou nabídkou produktů a služeb, stabilním finančním zdravím a pevnými hodnotami. Jsme připraveni pokračovat v úspěšném růstu a rozvoji i v budoucnu.