Nabídka práce

Hledáme Asistenta/ku prodeje do našeho týmu v Praze!

Pozice: Asistent/ka Prodeje
Typ úvazku: Plný úvazek / Zkrácený úvazek
Smluvní vztah: Pracovní smlouva (HPP)
Lokalita: Praha, Kyje
Firma: M B - S V I N G s.r.o., divize Gastro
Vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazykové znalosti: Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda: 36.000 – 42.000 Kč

Náplň práce:
Péče o svěřený okruh zákazníků
Jednání se zákazníky na naší prodejně/vzorkovně, případně i v terénu
Zadávání a realizace zakázek v našem systému
Spolupráce a zastupování s ostatními kolegy na pobočce

Co od vás očekáváme:
Prodejní dovednosti
Dobré organizační, obchodní a komunikační schopnosti, příjemné vystupování
Flexibilitu a zodpovědnost
Uživatelská znalost MS Office nebo Libre Office
Trestní bezúhonnost

Výhody práce u nás:
Zaměstnání ve stabilní české společnosti
Možnost odborného růstu
Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
5 týdnů dovolené
Slevy na firemní zboží a příspěvek na spoření/pojištění
Parkoviště pro zaměstnance
Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete uvedené požadavky, neváhejte nás kontaktovat s vaším životopisem a motivačním dopisem.

Těšíme se na vaši odpověď!